مجله

گزارش هشتمین نشست ادبی نشر چهره مهر

گزارش نشست ادبی نشر چهره مهر

در عصر روز دوشنبه ۶ شهریور ماه ۱۴۰۲، ساعت شش و نیم عصر هشتمین نشست ادبی نشر چهره مهر با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و منتقدان در کافه دیمه برگزار شد.

در این جلسه سه داستان از اعضای انجمن ادبی نشر چهره مهر خانم‌ها شهلا شهابیان، شیوا پورنگ و مریم حسنی دیلمی خوانده شد. همچنین سه متن ناداستان از عارفه سلیمانی، علی اخوان و فرحناز تقی‌زاده خوانده شد و در آخر خانم مریم دیلمی شعری از سیامک عشاقی را خواند که مورد بحث و بررسی حاضران قرار گرفت.

در روند کلی جلسه نیز حاضرین به بحث و گفتگو و بررسی داستان و ناداستان‌ها پرداخته و درباره نکات مثبت و نقاط برجسته و همچنین درباره ضعف‌ها و نکات منفی آثار از منظر ساختاری و محتوایی به صحبت و تبادل نظر پرداختند.

طبق قرار همیشگی، هر دو هفته یک بار دوشنبه‌ها رأس ساعت شش و نیم، این نشست در دفتر نشر چهره مهر با داستان خوانی و شعر خوانی اعضا و برترین‌های ایران و جهان برگزار می‌شود.

جلسه نهم نشست ادبی چهره مهر در ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ تشکیل خواهد شد. علاقه‌مندان به داستان، شعر و ادبیات می‌توانند در این نشست شرکت نمایند.

وعده دیدار ما دوشنبه ۲۰ شهریور، در دفتر نشر چهره مهر

مکان: میدان شهدا – پاساژ محمودی – طبقه دوم – دفتر نشر چهره مهر

زمــــــــــان:  ۶ و نیم الــــــــــی ۸ و نیم عصـــــــــر

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>