مجله

فراخوان شعر و داستان نشر چهره مهر

فراخوان شعر و داستان نشر چهره مهر

نشر چهره مهر در نظر دارد در پایان هر فصل، کتاب فصل نشر چهره مهر را شامل شعر و داستان‌های ارسالی به نشر، مقالات ادبی، معرفی تازه‌های کتاب، بررسی آثار ارزشمند، مصاحبه با فعالان حوزه ادبیات و… منتشر کند.

به همین جهت نشر چهره مهر برای چاپ نخستین شماره از کتاب فصل خود، از علاقه‌مندان و فعالان در حوزه ادبیات در دو بخش داستان کوتاه و شعر دعوت می‌نماید، آثار فاخر خود را بر اساس شرایط زیر برای ما ارسال کنند.

 

بخش داستان کوتاه

داستان ارسالی باید حداقل هزار و حداکثر پنج هزار کلمه بوده و در یک فایل ورد با فونت B-Nazanin 14 تایپ شده باشد. داستان‌ها باید تا ساعت بیست و چهار ۷ تیر به ایمیل chehrehmehrpub@gmail.com ارسال شود؛ این مدت، تمدید نخواهد شد.

تنها داستان‌هایی مورد بررسی قرار خواهند گرفت که قواعد صحیح نویسی مانند رعایت فاصله و نیم‌فاصله در آن‌ها رعایت شده باشد. هر نویسنده می‌تواند تنها با یک داستان از خود ما را همراهی کند

(نشر، حق ویراستاری فنی و تغییر در رسم‌الخط به منظور یکسان‌سازی مطالب منتشر شده در کتاب را بدون تغییر در جملات نویسنده برای خود محفوظ می‌دارد.)

 

بخش شعر

اشعار ارسالی بدون محدودیت کلمه بوده و باید با رعایت قواعد صحیح ‌نویسی در یک فایل ورد با فونت B-Nazanin ۱۴ ارسال شود‌.

هر شرکت‌کننده می‌تواند تا ساعت بیست و چهار ۷ تیر ماه دو شعر به آدرس ایمیل chehrehmehrpub@gmail.com ارسال کند. این مدت تمدید نخواهد شد.

 
– مهلت ارسال آثار: ۷ خرداد الی ۷ تیر
 
اطلاعات لازم:

لطفا در فایل ارسالی اطلاعات شخصی کامل شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و شماره شناسنامه خود را وارد نمایید.

 
نکات مهم:

۱. موضوع در هر دو بخش: آزاد

۲. ارسال اثر به منزله چاپ حتمی آن نیست.

۳. ارسال اثر به منزله اعطای حق چاپ در کتاب فصل نشر چهره مهر می‌باشد، هر چند پدیدآورنده می‌تواند اثر خود را در هر جای دیگری به چاپ برساند.

فراخوان شعر و داستان نشر چهره مهر

2 دیدگاه در مورد “فراخوان شعر و داستان نشر چهره مهر

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>